Schedules

  • Sort Schedule

  • View Current Schedule
  • View Full Schedule
  • Reset Schedule
Date Day Field Division Time Home Away
02/21/2019 Thu FLD 1 U8REC 6:00 PM Bolts Slimers
02/21/2019 Thu FLD 1 U10BREC 7:00 PM Exterm Yogurt
02/21/2019 Thu FLD 2 U12BREC 6:00 PM WSL 2 Ch Striker
02/21/2019 Thu FLD 2 U12BREC 7:00 PM Diezel Crew W
02/21/2019 Thu FLD 2 U14BREC 8:00 PM Mustangs Vikes
02/22/2019 Fri FLD 1 COEDREC 7:00 PM BYOB Parkany
02/22/2019 Fri FLD 1 COEDREC 8:00 PM JBLL Goon Squad
02/22/2019 Fri FLD 1 COEDREC 9:00 PM Fat Kids Panthers
02/22/2019 Fri FLD 1 COEDREC 10:00 PM Shrimps Bron
02/22/2019 Fri FLD 1 COEDREC 11:00 PM Shrimps WolfPack
02/22/2019 Fri FLD 2 COEDCOM 8:00 PM HTH Koehler
02/22/2019 Fri FLD 2 COEDCOM 9:00 PM Ocelots Aces
02/22/2019 Fri FLD 2 COEDCOM 10:00 PM FTM Pitches
02/22/2019 Fri FLD 2 COEDCOM 11:00 PM Fairies Strange
02/23/2019 Sat FLD 1 U8REC 9:00 AM Gators SVSC
02/23/2019 Sat FLD 1 U8REC 10:00 AM House 1 Ice Tigers
02/23/2019 Sat FLD 1 U8REC 11:00 AM Tribe House 2
02/23/2019 Sat FLD 1 U-6 12:00 PM SVSC Naudad
02/23/2019 Sat FLD 1 U8COM 1:00 PM Bulldogs Maplewood
02/23/2019 Sat FLD 1 U-6 2:00 PM Bulldogs House U6
02/23/2019 Sat FLD 1 U8COM 3:00 PM Bombers D and N
02/23/2019 Sat FLD 1 U8REC 4:00 PM House 4 Speedy G
02/23/2019 Sat FLD 1 U10BREC 5:00 PM Panthers Vikings
02/23/2019 Sat FLD 1 U10BREC 6:00 PM Yogurt Challenger
02/23/2019 Sat FLD 1 U10BREC 7:00 PM Kick squad Faces
02/23/2019 Sat FLD 2 U12BREC 12:30 PM G Flashes Barcelona
02/23/2019 Sat FLD 2 U12BREC 1:30 PM WSL 1 Ch Striker
02/23/2019 Sat FLD 2 U12BREC 2:30 PM Honey B Skulls
02/23/2019 Sat FLD 2 U12BREC 3:30 PM Vikes Crew K
02/23/2019 Sat FLD 2 U14BREC 4:30 PM Mathews Bulldogs
02/23/2019 Sat FLD 2 U14BREC 5:30 PM Vikes Badger B
02/23/2019 Sat FLD 2 U14BREC 6:30 PM Hermitage Dani 2
02/24/2019 Sun FLD 1 U10BREC 3:00 PM Crush Kuhns
02/24/2019 Sun FLD 1 U10BREC 4:00 PM Buckeye Kick squad
02/24/2019 Sun FLD 1 U10BREC 5:00 PM Faces Exterm
02/24/2019 Sun FLD 1 U10BREC 6:00 PM Vikings LKVW D
02/24/2019 Sun FLD 1 OVER30 10:00 PM Sergio On Empty
02/24/2019 Sun FLD 2 OVER30 12:30 PM TM VADAS Agni
02/24/2019 Sun FLD 2 U12BREC 1:30 PM Mustangs Diezel
02/24/2019 Sun FLD 2 U12BREC 2:30 PM Warren F Hawks
02/24/2019 Sun FLD 2 U12BREC 3:30 PM Underdogs CSC
02/24/2019 Sun FLD 2 U12BREC 4:30 PM Crew W Avengers
02/24/2019 Sun FLD 2 U14BREC 5:30 PM Nolan Champion
02/24/2019 Sun FLD 2 HSBoys 6:30 PM Demons JFK
02/24/2019 Sun FLD 2 HSBoys 7:30 PM Brookfld Ursuline
02/24/2019 Sun FLD 2 HSBoys 8:30 PM SVSC Lkvw
02/25/2019 Mon FLD 1 U8COM 6:00 PM Avengers Bulldogs
02/25/2019 Mon FLD 1 U10BREC 7:00 PM Vikings Kick squad
02/26/2019 Tue FLD 1 U10BREC 6:00 PM SVSC Crush
02/26/2019 Tue FLD 1 U10BREC 7:00 PM TLC H Tigers
02/26/2019 Tue FLD 2 U12BREC 6:00 PM Crew K Barcelona
02/27/2019 Wed FLD 1 U8REC 6:00 PM Speedy G Brookfld
02/27/2019 Wed FLD 1 U10BREC 7:00 PM Buckeye
02/28/2019 Thu FLD 1 U8REC 6:00 PM Black L. Gators
02/28/2019 Thu FLD 1 U8REC 7:00 PM Ice Tigers Tribe
02/28/2019 Thu FLD 2 U12BREC 6:00 PM Bulldogs Warren F
02/28/2019 Thu FLD 2 U12BREC 7:00 PM Crew W Crew K
03/01/2019 Fri FLD 1 COEDREC 7:00 PM Bron Winded
03/01/2019 Fri FLD 1 COEDREC 8:00 PM Panthers WolfPack
03/01/2019 Fri FLD 1 COEDREC 9:00 PM Goon Squad Shrimps
03/01/2019 Fri FLD 1 COEDREC 10:00 PM Rolie Parkany
03/01/2019 Fri FLD 2 U12BREC 6:00 PM Girard Badger
03/01/2019 Fri FLD 2 COEDCOM 7:00 PM Pitches Ocelots
03/01/2019 Fri FLD 2 COEDCOM 8:00 PM FTM
03/01/2019 Fri FLD 2 COEDCOM 9:00 PM Fairies Panthers
03/02/2019 Sat FLD 1 U8REC 9:00 AM Gators Brookfld
03/02/2019 Sat FLD 1 U8REC 10:00 AM Lakers Ice Tigers
03/02/2019 Sat FLD 1 U8REC 11:00 AM Avengers CSC
03/02/2019 Sat FLD 1 U8REC 12:00 PM Fortnite Tribe
03/02/2019 Sat FLD 1 U8REC 1:00 PM Wild SVSC
03/02/2019 Sat FLD 1 U8REC 2:00 PM House 3 Llamas
03/02/2019 Sat FLD 1 U8REC 3:00 PM Bolts House 1
03/03/2019 Sun FLD 2 U12BREC 12:30 PM Mustangs Ch Striker
03/03/2019 Sun FLD 2 U12BREC 1:30 PM Hawks WolfPack
03/03/2019 Sun FLD 2 U12BREC 2:30 PM Warren F Underdogs
03/03/2019 Sun FLD 2 U12BREC 3:30 PM Bulldogs WSL 1
03/03/2019 Sun FLD 2 U14BREC 4:30 PM K and S Dani 2
03/03/2019 Sun FLD 2 U14BREC 5:30 PM Nolan Hermitage
03/03/2019 Sun FLD 2 HSBoys 6:30 PM JFK Champion
03/03/2019 Sun FLD 2 HSBoys 7:30 PM Demons Lkvw
03/03/2019 Sun FLD 2 HSBoys 8:30 PM Brookfld H Rockets