Schedules

Now showing schedule for next 2 weeks
Schedule last updated on 01/23/2015 04:24 PM

View Schedule By Division:
DATE DAY FIELD DIVISION TIME HOME AWAY
01/27/2015 Tue FLD 2 U12BCOM 6:00 PM Unleashed FLASHES
01/27/2015 Tue FLD 2 U14BCOM 7:00 PM USA CRUSHERS
01/27/2015 Tue FLD 2 U14BCOM 8:00 PM USA red FJ CREW
01/28/2015 Wed FLD 1 U8REC 6:00 PM TRIBE HOWLAND O
01/28/2015 Wed FLD 1 U10BREC 7:00 PM Missiles FJ THUNDER
01/28/2015 Wed FLD 2 HSGirls 6:00 PM MAPLEWOOD LADYPAWS
01/28/2015 Wed FLD 2 HSGirls 7:00 PM H WILDCATS HOWLAND
01/28/2015 Wed FLD 2 HSGirls 8:00 PM SHARON POLAND
01/29/2015 Thu FLD 2 U12BCOM 6:00 PM Wesc FLASHES
01/30/2015 Fri FLD 1 COEDREC 6:00 PM TIFFANY FAT kIDS
01/30/2015 Fri FLD 1 COEDREC 7:00 PM LOUDPACK O LKVW
01/30/2015 Fri FLD 1 COEDREC 8:00 PM JBLL LOUDPACK
01/30/2015 Fri FLD 1 COEDREC 9:00 PM STEALIN AVERAGE JE
01/30/2015 Fri FLD 1 COEDREC 10:00 PM WINDED HOLL OATS
01/30/2015 Fri FLD 1 COEDREC 11:00 PM R C land RYSER
01/30/2015 Fri FLD 2 COEDCOM 7:00 PM RustCity KOEHLER
01/30/2015 Fri FLD 2 COEDCOM 8:00 PM HELMUTH PPG
01/30/2015 Fri FLD 2 COEDCOM 9:00 PM AoT CTN NIN MU
01/30/2015 Fri FLD 2 COEDCOM 10:00 PM HAT TRICK GOAL DIGRS
01/30/2015 Fri FLD 2 COEDCOM 11:00 PM Wolf Pack CD GANG
01/31/2015 Sat FLD 1 U8REC 9:00 AM MOCHA Sun Packrs
01/31/2015 Sat FLD 1 U8REC 10:00 AM GREENFLASH HOWLAND O
01/31/2015 Sat FLD 1 U8REC 11:00 AM Bunch DAWGS
01/31/2015 Sat FLD 1 U8REC 12:00 PM WESC 3 CBPANTHERS
01/31/2015 Sat FLD 1 U8REC 1:00 PM WESC 2 AMERIPRISE
01/31/2015 Sat FLD 1 U8REC 2:00 PM LAKERS WESC 1
01/31/2015 Sat FLD 1 U10BREC 3:00 PM FJ THUNDER MightyVike
01/31/2015 Sat FLD 1 U10BCOM 4:00 PM RailRaidrs HOWLAND
01/31/2015 Sat FLD 1 U10BCOM 5:00 PM Smalltown BlueDevils
01/31/2015 Sat FLD 1 U12BREC 6:00 PM HAC B HAMRHEAD
01/31/2015 Sat FLD 1 U12BREC 7:00 PM FJ BULLDOZ GOLDEN EAG
01/31/2015 Sat FLD 2 U14BCOM 3:30 PM CRUSHERS TNT vikes
01/31/2015 Sat FLD 2 U14BCOM 4:30 PM LKBULL WARREN
01/31/2015 Sat FLD 2 U16BCOM 5:30 PM BRISTOL SQUAD
01/31/2015 Sat FLD 2 U16BCOM 6:30 PM Fj Barca FJCOMBINES
01/31/2015 Sat FLD 2 U19BCOM 7:30 PM FLASHES LKVW 2
01/31/2015 Sat FLD 2 U19BCOM 8:30 PM BADGER YOHOS
01/31/2015 Sat FLD 2 U19BCOM 9:30 PM BIG3 Vikes
02/01/2015 Sun FLD 1 OVER30 10:00 AM Orwell A TEAM BLUE
02/01/2015 Sun FLD 1 OVER30 11:00 AM AWESOME SALS
02/01/2015 Sun FLD 1 OVER30 12:00 PM FC INT USABlack
02/01/2015 Sun FLD 1 OVER30 1:00 PM SKEKSIS WARRIORS
02/01/2015 Sun FLD 1 OVER30 2:00 PM ORWELL B VADAS
02/01/2015 Sun FLD 1 U10GREC 3:00 PM FLASHES FJ THUNDER
02/01/2015 Sun FLD 1 U10GREC 4:00 PM WARREN HOWLAND
02/01/2015 Sun FLD 2 U12GCOM 12:30 PM H LADY TIS HOWLAND
02/01/2015 Sun FLD 2 U12GCOM 1:30 PM FJ CYCLONE LADYBULLD
02/01/2015 Sun FLD 2 U14GCOM 2:30 PM FJFLAME NAAS
02/01/2015 Sun FLD 2 U14GCOM 3:30 PM LADYREBS PINK PANTS
02/02/2015 Mon FLD 1 U8REC 6:00 PM Hawks CowellKids
02/02/2015 Mon FLD 1 U10BCOM 7:00 PM Kickers THE DOGS
02/02/2015 Mon FLD 2 U19BCOM 7:00 PM DEM BOYS YOHOS
02/02/2015 Mon FLD 2 U19BCOM 8:00 PM ALPHA FLASHES
02/03/2015 Tue FLD 1 U8REC 6:00 PM Hawks WESC 2
02/03/2015 Tue FLD 1 U10BCOM 7:00 PM BlueDevils Kickers
02/03/2015 Tue FLD 2 U14BCOM 6:00 PM TEAM BADI LKBULL
02/03/2015 Tue FLD 2 U12BCOM 7:00 PM Unleashed FJ TRAC
02/04/2015 Wed FLD 1 U8REC 6:00 PM FIREBALLS Warriors
02/04/2015 Wed FLD 1 U10BREC 7:00 PM WESC 2 Missiles
02/04/2015 Wed FLD 2 U12BCOM 6:00 PM KNIGHTS BULLDOGS
02/04/2015 Wed FLD 2 HSGirls 7:00 PM LADYPAWS H WILDCATS
02/04/2015 Wed FLD 2 HSGirls 8:00 PM MAPLEWOOD POLAND
02/05/2015 Thu FLD 1 U8REC 6:00 PM GREENFLASH BADGER BRV
02/05/2015 Thu FLD 1 U10BREC 7:00 PM MightyVike WESC 1
02/05/2015 Thu FLD 2 U14BCOM 6:00 PM USA red Hubbard
02/05/2015 Thu FLD 2 U14BCOM 7:00 PM USA CRUSHERS
02/05/2015 Thu FLD 2 U19BCOM 8:00 PM LKVW 2 BLK SWAN
02/05/2015 Thu FLD 2 U19BCOM 9:00 PM YOHOS ALPHA
02/06/2015 Fri FLD 1 COEDREC 6:00 PM TIFFANY JBLL
02/06/2015 Fri FLD 1 COEDREC 7:00 PM BYOB CODE MONK
02/06/2015 Fri FLD 1 COEDREC 8:00 PM O LKVW STEALIN
02/06/2015 Fri FLD 1 COEDREC 9:00 PM NOVELIS WINDED
02/06/2015 Fri FLD 1 COEDREC 10:00 PM ZOO FAT kIDS
02/06/2015 Fri FLD 1 COEDREC 11:00 PM R C land HOLL OATS
02/06/2015 Fri FLD 2 COEDCOM 7:00 PM PPG 50SHADES F
02/06/2015 Fri FLD 2 COEDCOM 8:00 PM CTN NIN MU THE MONEY
02/06/2015 Fri FLD 2 COEDCOM 9:00 PM HELMUTH CD GANG
02/06/2015 Fri FLD 2 COEDCOM 10:00 PM HAT TRICK KOEHLER
02/06/2015 Fri FLD 2 COEDCOM 11:00 PM Wolf Pack AoT
02/07/2015 Sat FLD 1 U8REC 9:00 AM AMERIPRISE Sun Packrs
02/07/2015 Sat FLD 1 U8REC 10:00 AM FJ WONDERF FJ BLUSTRK
02/07/2015 Sat FLD 1 U8REC 11:00 AM HOWLAND O Bunch
02/07/2015 Sat FLD 1 U8REC 12:00 PM VIKINGS WESC 3
02/07/2015 Sat FLD 1 U8REC 1:00 PM DAWGS LAKERS
02/07/2015 Sat FLD 1 U8REC 2:00 PM WESC 1 FJ Hurican
02/07/2015 Sat FLD 1 U10BREC 3:00 PM FJ THUNDER WESC 2
02/07/2015 Sat FLD 1 U10BREC 4:00 PM WESC 1 WARRREN BK
02/07/2015 Sat FLD 1 U10BCOM 5:00 PM FLASHES RailRaidrs
02/07/2015 Sat FLD 1 U10BCOM 6:00 PM THE DOGS WARREN GD
02/07/2015 Sat FLD 1 U12BREC 7:00 PM HAC B FJ BULLDOZ
02/07/2015 Sat FLD 1 U12BREC 8:00 PM HAMRHEAD GOLDEN EAG
02/07/2015 Sat FLD 2 U12BCOM 1:30 PM Wesc VIKINGS
02/07/2015 Sat FLD 2 U14BCOM 2:30 PM FJ CREW TNT vikes
02/07/2015 Sat FLD 2 U14BCOM 3:30 PM Storm LKBULL
02/07/2015 Sat FLD 2 U14BCOM 4:30 PM TEAM BADI Hubbard
02/07/2015 Sat FLD 2 U16BCOM 5:30 PM FJCOMBINES UNITED
02/07/2015 Sat FLD 2 U16BCOM 6:30 PM Fj Barca BRISTOL
02/07/2015 Sat FLD 2 U19BCOM 7:30 PM BADGER CHAMPION W
02/07/2015 Sat FLD 2 U19BCOM 8:30 PM LKVW 1 Vikes
02/07/2015 Sat FLD 2 U19BCOM 9:30 PM YOHOS BIG3
02/08/2015 Sun FLD 1 OVER30 10:00 AM WARRIORS TEAM BLUE
02/08/2015 Sun FLD 1 OVER30 11:00 AM USABlack AWESOME
02/08/2015 Sun FLD 1 OVER30 12:00 PM ORWELL B SKEKSIS
02/08/2015 Sun FLD 1 OVER30 1:00 PM VADAS FC INT
02/08/2015 Sun FLD 1 U10GREC 2:00 PM WARREN FLASHES
02/08/2015 Sun FLD 1 U10GREC 3:00 PM FJ THUNDER WARREN
02/08/2015 Sun FLD 2 U12GCOM 12:30 PM H LADY TIS FJ CYCLONE
02/08/2015 Sun FLD 2 U12GCOM 1:30 PM HOWLAND WARRENRAID
02/08/2015 Sun FLD 2 U14GCOM 2:30 PM PINK PANTS WARREN EAG
02/08/2015 Sun FLD 2 U14GCOM 3:30 PM LADYREBS FJFLAME
02/08/2015 Sun FLD 2 U19GCOM 5:30 PM POLAND BRAVES
02/08/2015 Sun FLD 2 HSGirls 6:30 PM LAKEVIEW SHARON
02/08/2015 Sun FLD 2 U19GCOM 7:30 PM THUNDER ORGE CRUSH
02/08/2015 Sun FLD 2 U19GCOM 8:30 PM RSI SPOTS FIREBREATH
02/09/2015 Mon FLD 1 U8REC 6:00 PM CowellKids WESC 3
02/09/2015 Mon FLD 1 U10BCOM 7:00 PM THE DOGS Stampede
02/09/2015 Mon FLD 2 U12BCOM 6:00 PM BULLDOGS KICKERS
02/09/2015 Mon FLD 2 U19BCOM 7:00 PM DEM BOYS ALPHA
02/09/2015 Mon FLD 2 U19BCOM 8:00 PM FLASHES BLK SWAN