Schedules

  • Sort Schedule

  • View Current Schedule
  • View Full Schedule
  • Reset Schedule
Date Day Field Division Time Home Away
12/02/2016 Fri FLD 1 COEDREC 6:00 PM DIRTY Winded
12/02/2016 Fri FLD 1 COEDREC 7:00 PM Generic Phriends
12/02/2016 Fri FLD 1 COEDREC 8:00 PM JBLL Gladiators
12/02/2016 Fri FLD 1 COEDREC 9:00 PM Millenials BYOB
12/02/2016 Fri FLD 1 COEDREC 10:00 PM Fat Kids Rust City
12/02/2016 Fri FLD 1 COEDREC 11:00 PM BBB Clark
12/02/2016 Fri FLD 2 COEDCOM 7:00 PM Just 4 Kix Koehler
12/02/2016 Fri FLD 2 COEDCOM 8:00 PM FTM TDT
12/02/2016 Fri FLD 2 COEDCOM 9:00 PM FJF Paint
12/02/2016 Fri FLD 2 COEDCOM 10:00 PM Ace 50 Shades
12/02/2016 Fri FLD 2 COEDCOM 11:00 PM Wolf Pack Strange
12/03/2016 Sat FLD 1 U8REC 8:00 AM WESC BRAVES
12/03/2016 Sat FLD 1 U8REC 9:00 AM DRAGONS VIKINGS
12/03/2016 Sat FLD 1 U8REC 10:00 AM CREW Bulldogs
12/03/2016 Sat FLD 1 U8REC 11:00 AM FJFC OJ ORWELL
12/03/2016 Sat FLD 1 U8REC 12:00 PM NF TIGERS House 1
12/03/2016 Sat FLD 1 U8REC 1:00 PM House 2 SHARKS
12/03/2016 Sat FLD 1 U8REC 2:00 PM STARKEY GRN FLASH
12/03/2016 Sat FLD 1 U8REC 3:00 PM DOGS THUNDERBOS
12/03/2016 Sat FLD 1 U10BREC 4:00 PM REDBULLS B PRIDE
12/03/2016 Sat FLD 1 U10BREC 6:00 PM FORCE BRAVES B
12/03/2016 Sat FLD 1 U10BCOM 7:00 PM TIGERS FIREBALLS
12/03/2016 Sat FLD 1 U10BCOM 8:00 PM FRANKS MARAUDERS
12/03/2016 Sat FLD 2 U12BREC 12:30 PM HOUSEVIKES NF TIGERS
12/03/2016 Sat FLD 2 U12BREC 1:30 PM H COMBINES WARRIORS
12/03/2016 Sat FLD 2 U12BREC 2:30 PM MONSTERS SWITCH
12/03/2016 Sat FLD 2 U12BREC 3:30 PM STN B BRAVES
12/03/2016 Sat FLD 2 U14BREC 4:30 PM Orwell Warriors
12/03/2016 Sat FLD 2 U14BREC 5:30 PM Steel V Niles
12/03/2016 Sat FLD 2 HSBoys 6:30 PM MVP Hartford
12/03/2016 Sat FLD 2 HSBoys 7:30 PM Awadalla Champion
12/03/2016 Sat FLD 2 U19BCOM 8:30 PM Rocky Green-1
12/03/2016 Sat FLD 2 U19BCOM 9:30 PM Green-1 Benner
12/03/2016 Sat FLD 2 U19BCOM 10:30 PM Vikes BlackSwans
12/04/2016 Sun FLD 1 OVER30 10:00 AM TM VADAS Orwell A
12/04/2016 Sun FLD 1 OVER30 11:00 AM AWESOME FC Int
12/04/2016 Sun FLD 1 OVER30 12:00 PM Orwell B Aches
12/04/2016 Sun FLD 1 OVER30 1:00 PM USA Black Grandpa
12/04/2016 Sun FLD 1 OVER30 2:00 PM Peace Out Janine
12/04/2016 Sun FLD 1 U10GREC 3:00 PM ROCKETS BOBCATS
12/04/2016 Sun FLD 1 U10GREC 4:00 PM ROCKETS STRIKERS
12/04/2016 Sun FLD 1 U10GREC 5:00 PM HOUSE 1 CH FLASHES
12/04/2016 Sun FLD 1 U10BCOM 6:00 PM Wesc 2 FLASHES
12/04/2016 Sun FLD 1 U10BCOM 7:00 PM FRANKS FIREBALLS
12/04/2016 Sun FLD 2 OVER30 11:30 AM TEAM BLUE Grandpa
12/04/2016 Sun FLD 2 U12GCOM 12:30 PM MAILACH Raiders 11
12/04/2016 Sun FLD 2 U12GCOM 1:30 PM P PIXIES HOWLAND
12/04/2016 Sun FLD 2 U14BREC 2:30 PM House Team BRISTOL
12/04/2016 Sun FLD 2 HSGirls 5:30 PM ROSIE GV MUSTANG
12/04/2016 Sun FLD 2 HSGirls 6:30 PM THUNDER HOWLAND
12/04/2016 Sun FLD 2 HSBoys 7:30 PM Hartford Champion
12/05/2016 Mon FLD 1 U8REC 6:00 PM CREW House 2
12/05/2016 Mon FLD 1 U10BREC 7:00 PM SVU 9 Sawtell
12/06/2016 Tue FLD 1 U8REC 6:00 PM ORWELL ROCKETS
12/06/2016 Tue FLD 1 U10BCOM 7:00 PM BULLDOGS CBI
12/06/2016 Tue FLD 2 U12BREC 6:00 PM CH FLASHES BULLDOGS
12/06/2016 Tue FLD 2 U14BREC 7:00 PM Warriors Unleashed
12/06/2016 Tue FLD 2 U19BCOM 8:00 PM TERMINATOR Lakeview
12/06/2016 Tue FLD 2 U19BCOM 9:00 PM White Crow Minute
12/07/2016 Wed FLD 1 U8REC 6:00 PM SVESC PANTHERS
12/07/2016 Wed FLD 2 U14BREC 6:00 PM Flash2 Vikings
12/07/2016 Wed FLD 2 HSGirls 7:00 PM ROSIE HOWLAND
12/07/2016 Wed FLD 2 HSBoys 8:00 PM Awadalla MVP
12/08/2016 Thu FLD 1 U8REC 6:00 PM B Storm DOGS
12/08/2016 Thu FLD 1 U10BREC 7:00 PM ARMSTRONG AVENGERS
12/08/2016 Thu FLD 2 U12BREC 6:00 PM BULLDOGS MONSTERS
12/08/2016 Thu FLD 2 U14BREC 7:00 PM SVU Unleashed
12/08/2016 Thu FLD 2 HSBoys 8:00 PM Champion Hartford
12/08/2016 Thu FLD 2 HSBoys 9:00 PM Hartford Awadalla
12/09/2016 Fri FLD 1 COEDREC 6:00 PM Harambe Land Shark
12/09/2016 Fri FLD 1 COEDREC 7:00 PM Fat Kids Gladiators
12/09/2016 Fri FLD 1 COEDREC 8:00 PM JBLL BYOB
12/09/2016 Fri FLD 1 COEDREC 9:00 PM Generic Millenials
12/09/2016 Fri FLD 1 COEDREC 10:00 PM Rust City Winded
12/09/2016 Fri FLD 1 COEDREC 11:00 PM Phriends BBB
12/09/2016 Fri FLD 2 COEDCOM 6:00 PM FTM Just 4 Kix
12/09/2016 Fri FLD 2 COEDCOM 7:00 PM Paint BANKS
12/09/2016 Fri FLD 2 COEDCOM 8:00 PM Koehler Ace
12/09/2016 Fri FLD 2 COEDCOM 9:00 PM Havoc Strange
12/09/2016 Fri FLD 2 COEDCOM 10:00 PM 50 Shades FJF
12/09/2016 Fri FLD 2 COEDCOM 11:00 PM TDT Wolf Pack
12/10/2016 Sat FLD 1 U8REC 8:00 AM MACHINES House 2
12/10/2016 Sat FLD 1 U8REC 9:00 AM NF TIGERS CREW
12/10/2016 Sat FLD 1 U8REC 10:00 AM SHARKS FIREBALLS
12/10/2016 Sat FLD 1 U8REC 11:00 AM FJFC OJ STARKEY
12/10/2016 Sat FLD 1 U8REC 12:00 PM CH FIREBAL THUNDERBOS
12/10/2016 Sat FLD 1 U8REC 1:00 PM ORWELL DOGS
12/10/2016 Sat FLD 1 U8REC 2:00 PM BRAVES House 1
12/10/2016 Sat FLD 1 U8REC 3:00 PM PANTHERS
12/10/2016 Sat FLD 1 U10BREC 5:00 PM BRAVES B Sawtell
12/10/2016 Sat FLD 1 U10BREC 6:00 PM REDBULLS SVU 9
12/10/2016 Sat FLD 1 U10BREC 7:00 PM B PRIDE BOMBERS
12/10/2016 Sat FLD 1 U10BCOM 8:00 PM FRANKS MAD MACHIN
12/10/2016 Sat FLD 2 U12BREC 12:30 PM NICOLES SWITCH
12/10/2016 Sat FLD 2 U12BREC 1:30 PM H COMBINES NF TIGERS
12/10/2016 Sat FLD 2 U12BREC 2:30 PM HOUSEVIKES WARRIORS
12/10/2016 Sat FLD 2 U12BREC 3:30 PM B BRAVES SVU 10
12/10/2016 Sat FLD 2 U14BREC 4:30 PM Flashes BRISTOL
12/10/2016 Sat FLD 2 U14BREC 5:30 PM Orwell Vikings
12/10/2016 Sat FLD 2 U14BREC 6:30 PM Steel V SVU
12/10/2016 Sat FLD 2 HSBoys 7:30 PM MVP Champion
12/10/2016 Sat FLD 2 U19BCOM 8:30 PM Benner Green-1
12/10/2016 Sat FLD 2 U19BCOM 9:30 PM Rocky BlackSwans
12/10/2016 Sat FLD 2 U19BCOM 10:30 PM Rocky Vikes
12/11/2016 Sun FLD 1 OVER30 10:00 AM AWESOME TEAM BLUE
12/11/2016 Sun FLD 1 OVER30 11:00 AM Peace Out Aches
12/11/2016 Sun FLD 1 OVER30 12:00 PM FC Int TM VADAS
12/11/2016 Sun FLD 1 OVER30 1:00 PM Orwell A Orwell B
12/11/2016 Sun FLD 1 OVER30 2:00 PM Janine USA Black
12/11/2016 Sun FLD 1 U10GREC 3:00 PM STRIKERS BOBCATS
12/11/2016 Sun FLD 1 U10GREC 4:00 PM ROCKETS CH FLASHES
12/11/2016 Sun FLD 1 U10GREC 5:00 PM HOUSE 1 CH FLASHES
12/11/2016 Sun FLD 1 U10BCOM 6:00 PM TIGERS WESC 1
12/11/2016 Sun FLD 1 U10BCOM 7:00 PM MARAUDERS FIREBALLS
12/11/2016 Sun FLD 2 U12GCOM 12:30 PM P PIXIES MAILACH
12/11/2016 Sun FLD 2 U12GCOM 1:30 PM HOWLAND Raiders 11
12/11/2016 Sun FLD 2 U14BREC 2:30 PM House Team HOUSE
12/11/2016 Sun FLD 2 HSGirls 5:30 PM GV MUSTANG THUNDER
12/11/2016 Sun FLD 2 HSGirls 6:30 PM HOWLAND ROSIE
12/11/2016 Sun FLD 2 U19BCOM 7:30 PM Lakeview Rocky
12/11/2016 Sun FLD 2 U19BCOM 8:30 PM Green-1 Minute
12/12/2016 Mon FLD 1 U8REC 6:00 PM FJSC BLUE House 1
12/12/2016 Mon FLD 1 U10BREC 7:00 PM AVENGERS SVU 9
12/13/2016 Tue FLD 1 U8REC 6:00 PM ROCKETS House 2
12/13/2016 Tue FLD 1 U10BCOM 7:00 PM FLASHES CBI
12/13/2016 Tue FLD 2 U12BREC 6:00 PM CH FLASHES STN
12/13/2016 Tue FLD 2 U14BREC 7:00 PM Niles Flashes
12/13/2016 Tue FLD 2 U14BREC 8:00 PM Flash2 Warriors
12/14/2016 Wed FLD 1 U8REC 6:00 PM SVESC CREW
12/14/2016 Wed FLD 1 U10BCOM 7:00 PM FLASHES MAD MACHIN
12/14/2016 Wed FLD 2 U14BREC 6:00 PM Bulldogs HOUSE
12/14/2016 Wed FLD 2 U12BREC 7:00 PM SVESC SWITCH
12/14/2016 Wed FLD 2 HSGirls 8:00 PM ROSIE GV MUSTANG
12/14/2016 Wed FLD 2 HSGirls 9:00 PM THUNDER HOWLAND
12/15/2016 Thu FLD 1 U8REC 6:00 PM PANTHERS Bulldogs
12/15/2016 Thu FLD 1 U10BREC 7:00 PM B PRIDE ARMSTRONG
12/15/2016 Thu FLD 2 U12BREC 6:00 PM THE DOGS BULLDOGS
12/15/2016 Thu FLD 2 U12BREC 7:00 PM SVU 10 CH FLASHES
12/15/2016 Thu FLD 2 U14BREC 8:00 PM Howland Steel V